KİRALAMA ŞARTLARI

EHLİYET SÜRESİ: En az 2 yıllık ehliyete sahip olunması gereklidir.
MESLEKi BİLGİLERİ: kiracı Bir kamu kurum çalışanı, meslek sahibi veya özel sektörde en az 1 yıl sigortalı çalışması gerekmektedir. Herhangi bir iş veya gelir getirecek ek işi yoksa araç kiralayamaz.
KİRALAMA HAKKI: Kiracının davranışları araç kiralama sorumluluğu alamayacağı kanaatine varırsa firmamız kesinlikle araç kiralamaz. Önceden rezervasyon yapılmış olsa bile ücreti iade eder.
KİLOMETRE VE ZAMAN SINIRI: Günlük kilometre sınırı 250 KM dir. Sınır geçilmesi durumunda her 1 KM için 1.5 TL ek ücret alınır. Kira zamanı bitiminden sonraki her 1 saat için 35 TL ücret alınır.
YAKIT: Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilir Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi zorunludur. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra ücret iadesi olmaz.
ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI: Araç kiralama fiyatları yaz sezonu, kış mevsimi, hafta sonu ve tatillere göre değişiklik gösterir. Araç kiralamada erken rezervasyon yaparsanız daha ucuz fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz.

Devamını Oku

Powerful Framework

Get a taste of our awesome ThinkUpThemes Framework and make changes to your site easily, without touching any code at all!

Devamını Oku