Kiralama Şartları

EHLİYET SÜRESİ: 2 yıllık ehliyete sahip olunması gereklidir.

MESLEKi BİLGİLERİ: Bir kamu kurum çalışanı, meslek sahibi veya özel sektörde sigortalı çalışması gerekmektedir. Herhangi bir iş veya gelir getirecek ek işi yoksa araç kiralayamaz. Bu özelliklere sahip kefil getirirse araç kiralayabilir.

KREDİ KARTI: Kiralama esnasında güvenlik sebebiyle kredi kartı bilgilerini form düzenleyerek alıyoruz.

KİRALAMA HAKKI: Kiracının davranışları araç kiralama sorumluluğu alamayacağı kanaatine varırsa firmamız kesinlikle araç kiralamaz. Önceden rezervasyon yapılmış olsa bile ücreti iade eder.

KİLOMETRE VE ZAMAN SINIRI: Günlük kilometre sınırı 250 KM dir. Sınır geçilmesi durumunda her 100 KM için 50 TL ek ücret alınır. Kira zamanı bitiminden sonraki her 1 saat için 15 TL ücret alınır.

YAKITAraç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilir  Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi zorunludur. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra ücret iadesi olmaz.

ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI: Araç kiralama fiyatları yaz sezonu, kış mevsimi, hafta sonu ve tatillere göre değişiklik gösterir. Araç kiralamada erken rezervasyon yaparsanız daha ucuz fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz.