Araçlar ve Fiyatlar

   05445522255

SELÇUK ÜREDİ: 05354933341 

ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI 

EN AZ 2 YILLIK EHLİYETE SAHİP OLMAK.

EN AZ 1 YIL SİGORTALI ÇALIŞAN VEYA MESLEK SAHİBİ OLMAK.

ARAÇ KİRALAMADA 1 GÜNLÜK KM LİMİTİ 250 KM DİR.

 

Hyndai Accent 1.4 Lpg Klima 400 TL

 

Fiat Linea 1.3 Dizel  Klima  400TL 

 

Ford Fiesta 1.5 Dizel  Klima 400 TL

Fiat Linea 1.3 Dizel Klima Siyah Cam Müzik Sistemi 400 TL

 

 

Fiat Egea 1.4 Benzin 2021 model 450 TL

 

FİAT FIORINO 1.3 DİZEL KLİMA 400TL

 

Ford Curye 1.5 Dizel Klima 400 TL

 

FİAT DOBLO 1,3 DİZEL 400 TL

 

FİAT DOBLO 1.2 BENZİN & LPG 300 TL

 

MONDİAL SCOOTER GÜNLÜK 250 TL 

KİRALAMA KOŞULARI: EN AZ 2 YILLIK A-2 EHLİYETE SAHİP OLMAK. MESLEK VEYA BİR GELİR SAHİBİ OLMAK.

 

 

ARAÇ KİRALAMA KOŞULLARI

EHLİYET SÜRESİ: En az 2 yıllık ehliyete sahip olunması gereklidir.

MESLEKi BİLGİLERİ: Bir kamu kurum çalışanı veya özel sektörde en az 1 yıl sigortalı çalışması gerekmektedir. Herhangi bir işi veya ek geliri yoksa araç kiralayamaz. Bu özelliklere sahip kefil getirirse araç kiralayabilir.

KİRALAMA HAKKI: Kiracının davranışları araç kiralama sorumluluğu alamayacağı kanaatine varırsa firmamız kesinlikle araç kiralamaz. Önceden rezervasyon yapılmış olsa bile kiraya verilmez.

KİLOMETRE VE ZAMAN SINIRI: Günlük kilometre sınırı 250 KM dir. Sınır geçilmesi durumunda her 1 KM için 1,5 TL ek ücret alınır. Kira zamanı bitiminden sonraki her 1 saat için 35 TL ücret alınır.

YAKIT: Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilir  Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi zorunludur. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ücret iadesi olmaz.

ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI: Araç kiralama fiyatları yaz sezonu, kış mevsimi, hafta sonu ve tatillere göre değişiklik gösterir. Araç kiralamada erken rezervasyon yaparsanız daha ekonomik fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz.

 

Silifke oto kiralama  Taşucu oto kiralama Susanoglu oto kiralama Silifke rent a car Atakent oto kiralama

 

Selçuk Rent A Car Silifke’de profesyonel anlamda ilk rent a cardır. Firmamız 2004 yılından beri Silifke’de oto kiralama hizmet vermektedir. Turizme yönelik faaliyetler, Çeşitli şirketlerin araç ihtiyaçları, turistik geziler, hafta sonu tatilleri, bayram tatilleri gelin arabaları, devlet dairelerinin araç ihtiyaçlarını karşılayarak. Silifke ve yöresindeki beldelerin araç ihtiyacını Silifke oto kiralama işi yaparak karşılamaktadır.
Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2004 yılından beri Selçuk Rent A Car & turizm Silifke oto kiralama bünyesinde anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve 7X24, kesintisiz hizmet vermektedir.